thumbs-iconUnutmayın! Kalite Tesadüf Değildir

clock-iconÇalışma Saatlerimiz : Pzt-Cmt (08:00 - 18.30)

mobile-icon

İletişim !(0262) 644 14 13

İnşaat Sonrası Temizlik Şirketi

İnşaat Sonrası Temizlik Şirketi

İnşaat Sonrası Temizlik Şirketi

İzmit İnşaat Sonrası Temizlik

ÇALIK GRUP Temizlik Şirketi, inşaat sonrası ev, ofis, villa, fabrika vs. temizlik işlerinde 40.000 mt2 ye kadar gerçekleştirdiği temizlik hizmetiyle tüm inşaat sonrası temizlik işlerinde tecrübelidir. inşaat sonrası ev temizliği işlerinizde ücretlendirmelerimiz evin son haline göre belirlenmektedir. Özellikle molozların fazlasıyla bulunduğu ev ile daha az kalıntı bulunan evin temizlik ücretleri farklı olmaktadır. Evin inşaat sonrası durumuna göre fiyatlarımız değişmektedir. İnşaat sonrası ev temizliği İzmit ÇALIK GRUP Temizlik Şirketi.

Gebze İnşaat Sonrası Temizlik

Gebze bölgesindeki inşaat sonrası temizlik hizmetimiz ağırlıklı olarak fabrika alanlarında gerçekleşmektedir. Gebze inşaat sonrası temizlik şirketi olarak en zor kalıntıları bile yok ediyoruz. Deforme olamamış yüzeyleri ilk haline getiriyoruz. İnşaat sonrası temizlik firması olarak fabrika ve ev temizliğinde tecrübelerimizi öğrenmek için web sitemizin referanslar bölümünü inceleyebilirsiniz.

Kartepe İnşaat Sonrası Temizlik

Kartepe bölgesinde talep ettiğiniz inşaat sonrası temizlik hizmeti için ÇALIK GRUP Temizlik Şirketi’ni arayabilirsiniz. Uzman personellerimiz alanınızı inceleyerek en uygun fiyatı verecektir.

İnşaat sonrası ve tadilat sonrası temizlik işleri farklı m2 olup ÇALIK GRUP Temizlik Şirketi hizmet ve uygulama yöntemi ile yapılır.

Cam çerçeve ve doğramalarının bant, etiket, harç ve boya gibi atıklardan arındırılarak temizlenmesi,Camlarda olabilecek muhtemel, boya, harç, bant, mantar, silikon vb. atıkların kazınarak içten ve dıştan silinmesi.Duvarların tozunun alınması, mutfak dolaplarının içlerinin vakumla çekilmesi ve içli dışlı silinerek ince temizliğinin yapılması.

Banyo ve wclerin duvarlarının inşaattan kaynaklanan harç, boya, kireç ve alçı izlerinin kazınarak kimyasal ile yıkanması ve durulanması.Banyo dolapları ve aksesuarlarının silinmesi. Banyo ve wclerin ince temizliğinin yapılması. Kapı, petek ve prizlerin silinmesi.Balkonların yıkanması.İnşaat sonrası evin zemin türüne göre (parke, marley, mermer, fayans) temizliğinin sağlanması.

İnşaat sonrası  temizlikleriniz en ince detayına kadar ÇALIK GRUP Temizlik Şirketi ekiplerimiz tarafından temizlenmektedir camlarınız balkonlarınız cam mermerleriniz çerçeveleriniz duvarlarınız silinir kapılarınız dolaplarınız mutfak dolaplarınız tepeden en alt kısımdaki pervazları çıkartılana kadar temizlenir banyo  ve lavabolarınız derz harç boya gibi atıklardan arıtılır ve temizlenir ve ilaçlanarak bakterilerden arındırılır duş tekneniz klozetiniz sitikırların  temizlenir parkeleriniz ve ara koridor taşlarınız ilk gün ki gibi pırıl pırıl olması için ilaçlanır ve vakumlu makinalarımız tarafından temizlenir daireni gerekli ekip ve ekipman la 1 günde teslim edilir.

Hizmet bölgelerimiz: Başiskele, Çayırova, Darıca, Derince, Dilovası, Gebze, İzmit, Körfez, Gölcük, Kandıra, Karamürsel, Kartepe İnşaat sonrası ve tadilat sonrası temizlik.

İletişim Bilgileri İçin Lütfen Tıklayınız

YORUMLAR