thumbs-iconUnutmayın! Kalite Tesadüf Değildir

clock-iconÇalışma Saatlerimiz : Pzt-Cmt (08:00 - 18.30)

mobile-icon

İletişim !(0262) 644 14 13

İnşaat Temizliği

İnşaat Temizliği

İnşaat Temizliği

İnşaat Temizliği

İstanbul ve Kocaeli’de faaliyet gösteren şirketimiz ÇALIK GRUP Temizlik Şirketi, inşaat temizliği hizmeti vermektedir. İnşaat temizliği kapsamında en çok karşılaştığımız talep inşaat sonrası ev temizliğidir. Ev temizliği için yaptığımız uygulamalar içerisinde en zor olanı inşaat temizliğidir.

Kocaeli ev temizliği ve İstanbul ev temizliği: Firmamız siz değerli müşterilerimizin bilgilendirmesi sonrasında inşaat sonrası ev temizliği için gerekli personel planlaması yapmaktadır. Planlanan iş programında ihtiyaç duyulan personel sayısı inşaat temizliği için hazırlanır. Dairenin durumu tekrar incelenir. Kaba inşaat kalıntıları varsa öncelikle zemin tamamen temizlenir. Elektrik süpürgesiyle pencere eşiğinden zemine kadar tüm alan temizlenir. Evin içerisinde toz tamamen yok edilir. Öncelikle camlarda bulunan inşaat kalıntıları (kireç, boya, alçı, sıva vs.) özel kazıma ekipmanlarımızla temizlenir. Daha sonra camlar fiber cam bezleriyle camsil kullanılarak kalıcı temizliği yapılır. Penlerde yapışkanlar var ise onların sökülmesi ayrıca yapılır. Cam temizliği tamamlanan odanın zemin temizliğine başlanır. Parke yüzeylerde ahşap temizleyici kullanılır. Duruma göre 2 veya 3 kes zemin temizlenir. Ancak zemin temizliği ilk seferde tam temiz olamaz. Personelimizin uyguladığı temizlik sonrası yapılacak 2-3 uygulama sonrası zeminde kalıcı lekeler tamamen yok olur. Odalar ve balkonlar tamamlandıktan sonra mutfak için özel ekipmanlar hazırlanır. Mutfak dolarının içi, dışı, üst kısmı ve zemin bölümü tamamen silinir. En son tezgah ve lavabo kısmı temizlenir. Mutfak temizliği tamamlandıktan sonra wc ve banyo için ekipmanlar hazırlanır ve fayanlar tavanlara kadar temizlenir. Ancak bazı durumlarda inşaat lekeleri tamamen yok edilemez. Birkaç uygulama gerekebilir. Bunun sebebi kullanılan inşaat malzemesinin kalitesi ve yapım sırasında titiz çalışılmamasıdır.

ÇALIK GRUP Temizlik Şirketi olarak size daha iyi hizmet verebilmek için inşaat temizliği için gereken tüm çalışmaları yapmaktayız. Ayrıntılı bilgi için istanbul temizlik şirketleri ve Kocaeli Temizlik Firmaları olan firmamızı arayabilirsiniz.

YORUMLAR