thumbs-iconUnutmayın! Kalite Tesadüf Değildir

clock-iconÇalışma Saatlerimiz : Pzt-Cmt (08:00 - 18.30)

mobile-icon

İletişim !(0262) 644 14 13

İzmit Temizlik

4 Nis

İzmit Temizlik

İzmit Temizlik

Kocaeli İzmit ilçesinde Temizlik şirketleri olan ÇALIK GRUP Temizlik, İzmit merkez de yürüyüş yolundadır. İzmit temizlik firmaları arasında gerçekleştirdiği kaliteli hizmetle yerini almıştır. Bugüne kadar bizden memnun kalan yüzlerce müşterimizin referanslarıyla büyümeye devam etmekteyiz. İzmit ev temizliği şirketi olarak her gün ilçemizdeki mahallere personel gönderimi yapmaktayız. Ofis temizliği İzmit temizlik şirketlerinden ÇALIK GRUP Temizliği güvenle tercih edebilirsiniz. Dış cephe temizliği İzmit temizlik firmalarında referanslarımız sayfasından gerçekleştirdiğimiz hizmetlerin fotoğraflarını görebilirsiniz. İnşaat temizliği şirketi İzmit’te birçok inşaat firmasına hizmet sunduk. Bireysel ev temizliklerinde de (inşaat sonrası, eşyalı, eşyasız veya tadilat sonrası) en uygun fiyatı firmamızdan alabilirsiniz. Personellerimiz tecrübelidirler. Hizmet sonrası beğenmediniz bir durumla karşılaşırsanız 7/24 bizi arayabilirsiniz. Fabrika temizliği İzmit için tecrübe ve iş planlaması gerekmektedir. İzmit’te ki fabrikaların temizliği ÇALIK GRUP Temizlik olarak gerçekleştirmekteyiz. İzmit temizlik şirketi arıyorsanız bizi arayınız.

İzmit Ev Temizliği

Ev temizliği hizmeti gerçekleştirirken, evinizin boş ev veya dolu ev olması bizim için önemlidir. Boş ev temizliği hizmeti daha hızlı ve kolay gerçekleşmektedir. Fakat İzmit inşaat sonrası ev temizliği hizmetinde zeminlerde, camlarda ve duvarlardaki inşaat kalıntıları temizlik süresini uzatmaktadır. İzmit ev temizliği şirketleri– ÇALIK GRUP temizlik; camların içli dışlı silinmesi, pencere doğramalarının (çerçevelerin temizliği), tavan ve duvar aksesuarlarının silinmesi, kapı, petek ve prizlerin silinmesi, aydınlatma armatürlerinin temizliği, banyo, fayans ve sebakirkoyklerinin derz arası dezenfektesi ve yüzey temizliği, duşa kabin, küvet, lavabo ve banyo dolaplarının temizlenmesi, mutfak ince temizliği, mutfak dolaplarının içlerinin boşaltılarak silinmesi ve tekrar yerinde dizilmesi, dolap kapaklarının ve üstlerinin silinmesi, davlumbazın temizliği ve filtrelerinin yağdan arındırılması, wc lerin ince temizliği ve hijyeninin sağlanması.Tüm mobilya, dolap ve elektronik eşyaların temizliği.Balkon, teras, kiler ve ardiye alanlarının zeminlerinin yıkanarak ıslak-kuru vakum ile çekilmesi.Parke, marley, mermer, sebakirkoyk, fayans ve taş zeminlerin zemin türüne göre yıkanması veya silinmesi.Son olarak daire içerisine dezenfekte kimyasalı uygulanması. İzmit ev temizliği firmaları – ÇALIK GRUP temizlik olarak ev temizliği hizmetinde gerekli personeli sağlamaktayız. 80 mt2′ye kadar olan ev temizliklerini 1 personel, 120 mt2′ye kadar olan alanlarda 2 personel, 170 mt2′ye kadar alanlarda 3 personel görevlendirmekteyiz. Ev temizliği firması İzmit ÇALIK GRUP Temizlik’e ulaşmak için arayabilirsiniz.

İzmit Dış Cephe Temizliği

İzmit bölgesinde dış cephe temizlik hizmeti vermekteyiz. Özellikle iş hanlarının veya iş merkezlerinin dış cephe temizliği için uygun sepetli vinçler kullanılır. Dış cephe temizliği İzmit için en uygun fiyat teklifi için lütfen bizi arayınız.

İzmit Ofis Temizliği

Kocaeli’nin merkezi İzmit’te birçok şirketin yönetim merkezi bulunmaktadır. Ayrıca siyasi ve kamu kurumlarının merkezininde İzmit’te bulunmasından dolayı, bu bölgede iş hanı ve iş merkezleri kurulmuştur. Ofis ve büroların yoğunlukla bulunduu İzmit’te ÇALIK GRUP Temizlik profesyonel temizlik hizmeti sunarak iş insanlarının temiz alanlarda çalışmasını sağlamaktadır. Özellikle periyodik olarak sunduğumuz temizlik hizmeti ile müşterilerimiz devamlı personel çalıştırmaktan daha çok kar etmektedir. Çünkü 70 mt2′ye kadar olan ofislerde temizlik hizmeti hafta 3 gün olarak gerçekleştirmekteyiz. Bu hizmetimiz karşılığında aldığımız ücret yaklaşık bir personelin yarım maaşından azdır. Böylece devamlı personel çalıştırmaktan daha ekonomik bir sonuç almaktayız. İzmit ofis temizliği şirketleri arasında bizi farklı yapan müşterilerimize sunduğumuz hizmetin dışında ayrıca ekonomik olarak da avantaj sağlamamızdır. İzmit ofis temizliği firmaları arasında ÇALIK GRUP Temizliği tercih eden tüm müşterilerimize teşekkür ederiz. Sizde bu hizmetten yararlanmak isterseniz bizi arayabilirsiniz.

Ofis temizliği hizmeti verdiğimiz bölgelerinden biride Kartepe’dir. Kartepe ofis temizliğinde ÇALIK GRUP Temizlik şirketi olarak personel temini sağlamaktayız. Derince ofis temizliği firması arıyorsanız tecrübelerimizle vereferanslarımızla ÇALIK GRUP Temizlik olarak bizi güvenle arayabilirsiniz. Memnuniyetiniz için gereken tüm özen gösterilmektedir. Gölcük ofis temizliği  şirketleri arasında ÇALIK GRUP Temizlik her zaman talep görmüştür. Özel bir önem verdiğimiz Gebze ofis temizliğinde haftanın her günü hizmet vermekteyiz. Tüm Kocaeli ofis temizliği ile ilgili bilgi almak için lütfen bizi arayınız.

İzmit Halı Yıkama Şirketi

ÇALIK GRUP Temizlik, halı yıkama şirketi İzmit’te hizmet vermektedir. Profesyonel halı yıkama hizmeti için firmamız haftanın 7 günü hizmet vermektedir. Halı yıkama fabrikaları İzmit, evinizden halılarınızı ücretsiz servislerimizle alıyoruz, en titiz uygulamalarla halılarınızı yıkıyoruz. Kurutma işlemi sonrası halılarınızı paketleyerek evinize teslim ediyoruz. İzmit halı temizleme işlemlerinin detaylarını web sitemizden inceleyebilirsiniz. Daha fazla bilgi için halı temizleme İzmit firması olarak bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz.

Evinizde bulunan; yün, ipek, özel dokuma, kilim, jüte, sentetik, sedef, natürel deri, naylon, polyester, akrilik, elyaf vs. tüm halı türlerinde özel yıkama hizmetlerimiz mevcuttur. Halı yıkama şampuanlarımız halı türlerine göre değişmektedir. İzmit halı yıkama fiyatları halınızın türüne göre değişiklik göstermektedir.

(Kocaeli) İzmit Halı Yıkama şirketlerinden ÇALIK GRUP Temizlik size en hızlı ve en titiz halı yıkama fabrikası olarak temizlik hizmeti vermektedir. Halılarınız evinizden alınarak profesyonel temizlik makinelerimizle el değmeden en kaliteli (Alman Kimya ürünleri) temizlik maddeleriyle temizlenir.

İzmit’te Halı Yıkama Firmaları

Eğer en kaliteli halı yıkama fabrikasını (İzmit) arıyorsanız ÇALIK GRUP Temizliğin size sunduğu hizmetleri anlatmak isteriz. Öncelikle firmamızın fabrikasında günümüzün en modern makineleri bulunmaktadır. İzmit halı yıkaması şirketleri içerisinde firmamız sizin için özel çalışma yapmaktadır. Evinizde bulunan en kıymetli halılarınızı bile özenle yıkıyoruz.

İzmit Halı Yıkama Fabrikası

(İzmit) Halı Yıkama Fabrikası ÇALIK GRUP Temizlik evinizde veya iş yerinizde bulunan halılarınızı ister yerinde ister fabrikamızda temizleyerek teslim ediyoruz. İşimizde gösterdiğimiz özenle sizin memnuniyetinizi ön planda tutuyoruz. Yıkama sonrası kurutma ve paketleme hizmetimiz vardır.

Halı Yıkama Şirketleri İzmit

İzmit ilçesinde bulunan tüm mahallelere hizmet vermekteyiz. Öncelikle Yahya Kaptan, Bayındırlık, Yuvam Akarca, Gündoğdu, İzmit merkez, Kent konut, Alikahya vs. halı yıkama fabrikaları / şirketlerinden biriyiz. Size bir telefon kadar yakınız. Firmamızı arayarak ücretsiz servis imkanlarımızı öğrenebilirsiniz. Araçlarımızla halılarınızı evinizden alıyoruz. Fabrikamızda temizliğini gerçekleştiriyoruz. Daha sonra kurutma ve paketleme işlemini gerçekleştirerek evinize teslim ediyoruz.

Halı Yıkama Fabrikaları İzmit

Firmamızın İzmit Halı Yıkama Fabrikasına telefon ve e-mail ile ulaşabilirsiniz. Çalışma saatlerimiz hafta içi 08.30 – 18.00 arasıdır. Cumartesi günü 08.30 – 16.00 arası çalışmaktayız. Pazar günleri iş yoğunluğuna göre çalışmalarımız olmaktadır. Teslim alım veya dağıtım planlamaları çalışma saatleri içerinde yapılmaktadır. Firmamızdan talep ettiğiniz hizmet için yetkili personelimiz size teslim alım veya dağıtım saati verecektir. Bu saatler içerinde evinizde veya ofisinizde bulunmanız önemle rica olunur. Aksi takdirde tekrar programa alınmanız gerekecektir.

İzmit Halı Yıkama Firmaları

ÇALIK GRUP Temizlik en modern makineler ile hizmet vermektedir. Kullandığımız temizlik ürünleri halınızın türüne göre değişmektedir. Uygulamalarımızda halılarınızda asla bir deforme, renk değişimi, solma vs. olmamaktadır. Amcamız halılarınızda kalıcı temizlik oluşturmaktır.

Halınızda ki Lekelerin Temizlenmesi

Halınızda ki genel kirlilik, sıvı kirliliği (çay, meşrubat veya yağ benzeri lekeler), sert ve kuru madde kirliliğini önceden müşteri temsilcilerimize mutlaka bildiriniz. Son kontrollerini firma yetkililerimiz titizlikle yapmaktadır. İlk temizlik sırasında bu tür bilgileri bilmemiz temizlik açısından daha iyi sonuçlar almamızı sağlayacaktır.

Önemli Açıklama: Bu web sitesinde bulunan tüm yazılar ÇALIK GRUP Temizlik’e aittir. Yazılar hiç bir sebeple izinsizkullanılamaz. Kullananlar hakkında ‘Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’ kapsamında gerekli işlemler yapılacaktır.

İletişim Bilgileri İçin Lütfen Tıklayınız

Ofis Temizliği Hizmetimiz

ÇALIK GRUP Temizlik, ofis temizliği hizmeti gerçekleştirirken firmanızın çalışma saatlerine uygun programlama yapabilmektedir. İsterseniz gün arasında veya gün sonunda ofis temizliğini gerçekleştirebilir.

Dış Cephe Cam Temizliği

Dış Cephe Cam Temizliği, çok katlı binalarda mutlak surette dışarıdan temizliğinin yapılması gerekmektedir, bu işlerin yapılabilmesi artık bir sektör haline gelmiş ve  yeni yapılan modern binaların Cam temizlikleri, en kaliteli bir şekilde yapılmaktadır. ÇALIK GRUP Temizlik her alanda olduğu gibi bu alan dada gelişmeleri yakından takip etmekte ve sizlere bu doğrultu da hizmet verme mücadelesindedir. için gelecek olan ekibimiz size detaylı bilgi sunarak anlaşma sağlanması halinde bu hizmeti  vereceklerdir

Dış Cephe Cam Silimi

Dış Cephe Cam Silimi, hizmetimiz mevcuttur, ev, daire, villa, plaza ve giydirme kaplı yüksek binaların dışdan cam silimi hizmeti sağlamaktayız. Fakat dış cephe lerde olduğu gibi iç mekânlarda cam silimi ve cam silme temizleme hizmetimiz mevcuttur. Kullanım alanları ve hava çevre kirliliklerine göre zaman zaman temizlenmesi gerekmektedir. Bu nedenle dış cephe cam silimi alanında faaliyet verdiğimizden dolayı siz müşterilerimizin  ihtiyaç duyması halinde  sizlere de bu hizmeti vermekten mutluluk duymaktayız.

İzmit merdiven temizliği; daire başı 15 TL ‘ye bina temizliğiniz yapılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için firmamızla iletişime geçiniz.

Kocaeli Site Temizliği – Site yönetimlerinde önemli bir iş olan temizlik hizmeti sadece merdiven ve bina iç temizliği ile sınırlı olmayıp, bina çevresinde oluşan kirliliği de yok ediyoruz. Kapsamlı site temizliği hizmeti için bizi arayınız.

(İzmit) Temizlik firması bireysel ve kurumsal temizlik hizmetlerinde ÇALIK GRUP Temizlik talep ettiğiniz tüm temizlik hizmetleri için iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

ÇALIK GRUP Temizlik Kocaeli izmit Ev Ofis Fabrika Mağaza Dış Cephe İnşaat Otel Bina Merdiven Site Temizliği Temizlik Şirketi Firması Şirketleri Firmaları İzmit

Kocaeli ili İzmit ilçesi temizlik firması ÇALIK GRUP Temizlik, Kocaeli temizlik firmaları içerisinde kaliteli hizmetiyle her geçen gün yeni müşterileriyle büyümeye devam etmektedir. Amacımız müşterilerimizin taleplerini en başarılı şekilde ve en uygun fiyata gerçekleştirmektir.

(İzmit) Temizlik firmaları içerisinde firmamızın hizmet kalitesini ve refanslarını web adresimizdeki sayfalarımızdan inceleyebilirsiniz. İzmit temizlik firması tercihinizi en uygun fiyat ve en kaliteli hizmet veren ÇALIK GRUP Temizliği seçebilirsiniz.

İzmit’te temizlik şirketi firması ÇALIK GRUP Temizlik olarak verdiğimiz hizmetler; Dış Cephe, Ev, Büro – Ofis, Mağaza – Dükkan, Banka, Fabrika, Site, Merdiven, Zemin, Okul, Otel, Mutfak, Villa, Petrol Ofisi, Dershane, Hastahane, İnşaat Temizliği, İnşaat Sonrası Temizlik, Tadilat Temizliği, Tadilat Sonrası Temizlik, Boş Ev, Eşyalı Ev, Endüstriyel, İş Merkezi, İş Hanı, Öğrenci Yurdu, Depo, Petrol İstasyonu, Plaza, Yangın Sonrası, Su Baskını, Çatı, Bodrum, Cam Temizliği şirketleri ve firmaları arasında bizi arayabilir ve ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

İletişim Bilgileri İçin Lütfen Tıklayınız

YORUMLAR