thumbs-iconUnutmayın! Kalite Tesadüf Değildir

clock-iconÇalışma Saatlerimiz : Pzt-Cmt (08:00 - 18.30)

mobile-icon

İletişim !(0262) 644 14 13

Okul Temizliği

Okul Temizliği

4 Nis

Okul Temizliği

ÇALIK GRUP Temizlik Şirketi olarak her türlü binanızın dış cephe temizliği, cam , siding , duvar , metal kaplama , boya vs. temizlik hizmetlerini siz değerli müşterilerimize yeni nesil temizlik anlayışı ile sunmaktayız.

Dış cephe temizliğiniz için gerekli işlemler tamamlandıktan sonra. Yapılacak işlemlerden önce her zaman ki gibi ekibimizin can güvenliği gelmektedir.

Sonrasında siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmet vermenin sevincini ve huzurunu yaşamaktayız.

Dış cephe temizlik konusunda kalitemizi sonuna kadar ve hizmetimizin kusursuz olması için elimizden geleni her zaman yapmaya devam edeceğiz..

Güçlü temizlik ekipmanları, kullanılan kaliteli sarf malzemeleri her zaman şirket tarafından temin edilir. Herhangi bir iş kazası olması durumunda sorumlu olacak taraf temizlik firmasıdır.

Son olarak sizin belirleyeceğiniz saat aralıklarında hızlı, kaliteli, güvenilir ve kaliteli bir şekilde hizmet verilmektedir.

ÇALIK GRUP Temizlik Şirketi olarak, verdiğimiz hizmetlerimizde hep müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktayız. Kaliteli ve güvenilir bir temizlik firmasına ihtiyacınız varsa, müşterilerimiz arasında sizi de görmekten memnuniyet duyarız.

İletişim Bilgileri İçin Lütfen Tıklayınız

YORUMLAR