BİNA TEMİZLİĞİ

BİNA TEMİZLİĞİ

Şirketlerin, Fabrikaların, Sitelerin, Holdinglerin, Ofislerin, Özel Kamu Kurum Kuruluşlarının günlük, haftalık, aylık periyodik temizlik hizmeti firmamız tarafından verilmekte ve hijyenik şartlarda bir çalışma ortamı sağlamaktadır.

Detay Temizlik Uygulamaları;

  • Ofis Temizliği,

  • WC,Banyo Temizliği,

  • Bilgisayar Temizliği,

  • Süpürme ve Çöp Toplama,

  • Cam ve Dış Cephe Temizliği,

  • Ofisin 

  • Dezenfekte Edilmesi,

Çalışma ortamlarında günlük yaşantılarımızın büyük bir bölümünü geçirmekteyiz. Bu nedenle de çalıştığımız mekanların temiz ve hijyenik bir şekilde bulundurulması ve görüntü kirliliğine neden olmaması için çağdaş yaşama uygun hale getirilmesi hem işletme, hem de yöneticiler için büyük önem arz etmektedir. Bina bakım ve temizliği ilk izlenimlerde dikkat çekici unsurlar olarak görüldüğünden uygun ortamı yaratmak, deneyimli kadromuz ile sizlere en az maliyetle, en iyi hizmeti vermektir. İnşaat sonrası moloz kalıntıları, fayanslar üzerinde alçı ve sıva kalıntılarının temizlenmesi, klozet, lavabo ve duş teknesinin temizlenmesi, camların temizliği, pervaz, radyatör ve tüm kapıların temizliği, mutfak dolapları

nın içi, altı ve üstlerinin temizlenmesi, vakumlu sistemle duvarların ve balkonun temizlenmesi itina ile yapılmaktadır.

Anlaşma sağlanan rakam ile 1 (Bir) yıl çalışma garantisi verilmektedir

Temizlik Malzemeleri

Temizlik malzemeleri ve ekipmanlarını şirketimizce sağlanmaktadır. (Temizlik yapılacak yüzeyin özelliğine uygun malzeme kullanılmaktadır)

Profesyonel Hizmet

Ekibimiz, temizlik başlama-bitiş saatleri ve apartmanınızda gerçekleştirilmiş olan temizlik detaylarının yer aldığı raporu her hafta düzenli olarak apartman yöneticisine teslim etmektedir.

Firma Bilgileri

Firma : : ÇALIK GRUP Temizlik Şirketi

Adres : : Güzeller Mah.Bülbül Cad.903 Sok.No:9/E Gebze/Kocaeli

Telefon : : 0262 644 14 13

Cep : : 0532 283 92 80

Hizmet : : Bina Temizlik

Diğer Hizmetler ile ilgili resimler