thumbs-iconUnutmayın! Kalite Tesadüf Değildir

clock-iconÇalışma Saatlerimiz : Pzt-Cmt (08:00 - 18.30)

mobile-icon

İletişim !(0262) 644 14 13

Su Baskını Temizliği

Su Baskını Temizliği

Su Baskını Temizliği

Su Baskını Temizliği

Bir çok nedenden dolayı binaların özellikle alt katlarına su baskını olabilmektedir. genel olarak eğer doğru ve yeterli bir alt yapı sistemi kurulmamışsa yağmur nedeni ile su baskınları görülebilmektedir. Bu durumlardan en çok alt katta bulunan yapılar etkilenmektedir. Bunu yanı sıra üst katlarda olsa dahi açık unutulan su, su borularında oluşan arızalar nedeni ile su baskınları ile karşı karşıya gelebilmektedir.

Su baskınlarının şiddetine göre de yapıya ve içerisinde bulunan eşyalara su zarar verebilmektedir. Bu nedenle de su baskını sonrasında hem yapının hem de eşyaların büyük ölçüde kurtarılması için temizlik hizmetleri alınmalıdır. Temizlik şirketleri bu konuda özel bir çalışma gerçekleştirerek su baskını sonrasında yapının en az zarar ile kurtarılmasını hedeflemektedir.

Su baskını sonrasında profesyonel bir temizlik hizmeti almak istiyorsanız firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Firma olarak sizlere sunduğumuz temizlik hizmetlerinde öncelikle biriken su dışarı atılmaktadır. Su dışarı çıkarıldıktan sonra zemin temizliği, duvar temizliği gibi çalışmalar yapılmaktadır. Suyun nüfus ettiği bütün bölgelerde gerekli temizlik işlemleri yapılmaktadır.

Bu çalışmalarda evde bulunan eşyalarda temizlenmektedir. Özellikle mobilyalar bu durumlarda en çok etkilenen eşyalar arasında yer almaktadır. Mobilyalarda gerekli olan temizlik çalışmaları yapılmakta ve tekrardan kullanılabilir hale getirilmek için gerekli olan bütün çalışmalar yapılmaktadır. Temizlik şirketleri olarak gerçekleştirdiğimiz bu hizmetten yararlanmak için bizlerle iletişme geçebilirsiniz. Firmamız bu konuda sizlere acil olarak personel desteği sağlamaktadır.

Bu temizlik hizmeti aslında diğer normal temizlik hizmetlerinden son derece farklıdır ve zaman kaybı yaşamadan yapılması gerekir. Bilinçli bir şekilde eğitim almış ve tecrübeli ekibimiz, çeşitli dış etkenlerden hasar görmüş alanlarınızın temizliğinde hizmetinize hazır bir şekilde bulunmaktadır. Su baskını sonrası temizlik hizmetini siz değerli müşterilerimize sunarak kalitemizi de ortaya koymaktayız.

Ofiste, iş yerlerinde, evlerde ya da atölyelerde yaşanması muhtemel su baskını olaylarında mekânlar kullanılmaz duruma gelebilirler. Yangın ya da su baskının sebep olacağı zarar, standart temizlik şartlarını aşan büyüklükte bir işlem gerektirir. Bu temizlik hizmetimizi de sizlere sunarken de kalitemizden hiçbir durumda taviz vermemekteyiz.

Ayrıca profesyonel bir kadromuz ve kadromuzun kullandığı teknolojik malzemeler, kaliteli temizleyiciler ile kusursuz bir iş sağlamaktayız.Su baskınının hasarını temizleyebilmek için deneyimli ekibimiz ilk olarak yer incelemesi yaparlar ve su baskının bıraktığı hasara göre temizlik malzemelerinin seçimlerini yaparlar.
Ayrıca su baskını sonrası temizlik hizmetimizi kısa zaman içinde gerçekleştirerek eski halinden çok daha sağlıklı bir ortam elde etmenizi sağlarız. Su baskınına maruz kalan ofisiniz, iş yeriniz, eviniz ya da atölyeniz kullanılabilir hale getirilerek sizlere teslim edilir.

Ayrıca temizlik bittikten sonra da kesinlikle dezenfekte ürünler kullanarak ilaçlama yapmaktayız. Doğal afet olarak nitelendirdiğimiz bu olayın yaşanması durumunda sizlere temizlik hizmeti sunmanın dışında destek sağlama amaçlı da yanınızda hazır bir şekilde bulunmaktayız.Şunu da belirtmek isteriz ki, böyle bir afetin yaşanmamasını temenni etmekteyiz. Firma olarak sel ya da su baskını sonrası temizlik hizmetimizle depolarınız, eviniz ya da iş yeriniz gibi alanların suyu boşaltılır ve sağlıklı bir ortam oluşturabilmek adına profesyonel ekibimizle hizmet sunmaktayız.

Tüm bunların dışında sizlere piyasa üzerinde bulunan en kaliteli ve en etkili temizlik kimyasal malzemelerini sunuyoruz. Bu sayede kısa sürede üstün verimlilik
sağlıyoruz. Hizmetinizi hızlı ancak etkili sunarak beğeninizi ve memnuniyetinizi de kazanıyoruz. Başta su baskını sonrası olmak üzere tüm temizlik hizmetlerimizde sizlere profesyonelliği sunuyoruz. Bizlere ulaşmak istediğinizde sitemizdeki iletişim bilgilerini kullanabilir ve hızlı irtibat kurabilirsiniz.

İletişim Bilgileri İçin Lütfen Tıklayınız

YORUMLAR