Çağrı Merkezi / +90 (532) 283 92 80

Bize Yazın / info@calikgrup.com

Çalık Grup Hakkımızda

Anasayfa / Çalık Grup Hakkımızda
Sevdiklerinizle Paylaşın

Kocaeli Temizlik firması – İhtiyaç duyulan temizlik hizmetlerinizi ÇALIK GRUP Kocaeli Temizlik Şirketleri olarak uzman kadro, kimyasal ve ekipmanla en temiz hale getirmekteyiz. Temizlik firması olarak ayrıca devamlı veya periyodik bakımlarla gerçekleştirdiğimiz temizliği uzun ve kalıcı hale getirmekteyiz.


İlaçlama şirketi– Kapalı ve açık alanlarda uyguladığımız ilaçlama hizmetiyle Kocaeli İlaçlama firması ÇALIK GRUP Temizlik Şirketi olarak sizleri haşerelerden kurtarıyoruz. Avrupadan ithal ettiğimiz kimyasallarla tek kullanımda 24 haşere türünü tamamen yok ediyoruz.


Dezenfeksiyon şirketi – Özellikle toplu kullanım alanlarında, sağlık merkezlerinde, okullarda ve gıda üretim alanlarında oluşabilecek bakterileri İzmit temizlik şirketi ÇALIK GRUP Temizlik Şirketi insan sağlığına zarar vermeden gerçekleştirdiğimiz uygulamalarla Kocaeli Dezenfeksiyon firması olarak hijyenik alanlara dönüştürüyoruz.


Kocaeli Ev Temizliği – Eşyalı veya eşyasız evinizi mi temizletmek istiyorsunuz? İzmit Temizlik firması ÇALIK GRUP Temizlik Şirketi, konut temizliği hizmetlerinde saygın bir şirket olmuştur.Temizlik hizmetini istediğiniz periyotlarda planlayabilirsiniz.

Kocaeli Ofis Temizliği – ÇALIK GRUP Temizlik Şirketi olarak Kocaeli ve İstanbul‘un tüm bölgelerine hizmet veriyoruz. İzmit Ofis temizliği, günün her saatinde gerçekleştirebildiğimiz bir hizmettir. Mesai bitiminden sonra temizlik yapıyoruz!

Kocaeli Dış Cephe Temizliği yapan temizlik şirketleri, arasında şirketimiz liderliğini korumaktadır. Çok katlı giydirme binaların dış cephe temizliğini, uzman personel, vinç, platform, sepet yardımı kullanımı ile gerçekleştiriyoruz.

Kocaeli İnşaat sonrası temizliğiniz en ince detayına kadar Kocaeli temizlik firması ÇALIK GRUP Temizlik Şirketi ekipleri tarafından gerçekleştirilmektedir. Camlarınız, balkonlarınız, mermerleriniz, çerçeveleriniz, duvarlarınız vs. silinir ve inşaat kalıntıları tamamen yok olur.


Kocaeli Fabrika Temizliği, günün her saatinde gerçekleştirebildiğimiz bir hizmettir. İstanbul fabrika temizliği ve Gebze fabrika temizliği örneğin gündüz faaliyet gösteren işletmelerde mesai bitiminden sonra temizlik yapılmasını ister misiniz? Ayrıntılı bilgi için lütfen bizi arayınız.

Kocaeli Endüstriyel Temizlik – Üretim tesislerinizi belirli periyotlarda temizlemeniz gerekebilir. Özellikle makineleriniz de oluşan yağlanma ve birikmiş atıklar temizlenmediği zaman zarar verebilir. Kocaeli temizlik firmaları ÇALIK GRUP Temizlik Şirketi olarak endüstriyel temizlik hizmeti veriyoruz.

Kocaeli Site Temizliği – Site yönetimlerinde önemli bir iş olan temizlik hizmeti sadece merdiven ve bina iç temizliği ile sınırlı olmayıp, İzmit site temizliği, bina çevresinde oluşan kirliliği de yok ediyoruz. Kapsamlı site temizliği hizmeti için bizi arayınız.


Kocaeli Banka Temizliği, mesai saatleri içinde veya mesai saatleri dışında gerçekleştirdiğimiz bir temizlik hizmetidir. Ayrıca gün içerisinde mutfak personeli temini de gerçekleştirmekteyiz. Ayrıntılı bilgi için lütfen bizi arayınız.

Kocaeli Merdiven Temizliği – ÇALIK GRUP Temizlik Şirketi olarak binalara temizlik hizmeti veriyoruz. Kocaeli, İzmit merdiven temizliği haftanın belirli günlerinde ve istediğiniz saatlerde bayan çalışanlarımız ile bina içi merdiven temizliği hizmeti sunuyoruz.


Kocaeli İş Merkezi Temizliği – Yoğunluğun çok olduğu, müşterilerin devamlı giriş – çıkış yaptığı iş merkezlerinde İzmit temizlik firmaları en çok kirlenen alan zemindir. Ayrıca iş merkezlerindeki tuvaletlerin temizliği de çok önemlidir.

Kocaeli Öğrenci Yurdu Temizliği – Kocaeli üniversitesinin Kocaeli’ye en önemli katkılarından biri öğrenci yurtlarıdır. Kocaeli temizlik firması ÇALIK GRUP Temizlik Şirketi, temiz ve hijyenik öğrenci yurtları her zaman daha fazla talep görmektedir. Profesyonel temizlik için bilgi alabilirsiniz.


Kocaeli İş hanı temizliği – ÇALIK GRUP Temizlik Şirketi olarak iş hanlarına özel temizlik hizmeti veriyoruz. Haftanın belirli günlerinde ve istediğiniz saatlerde bayan çalışanlarımız ile iş hanı temizliği hizmeti sunuyoruz.


Kocaeli Mutfak temizliği: Cafe, restaurant, catering vs. şirketlerinin mutfaklarında uyguladığımız buharlı temizlik hizmeti vardır. Kocaeli temizlik şirketi olarak böylece hiçbir kimyasal kullanmadan mutfaklarınızı temiz hale getiriyoruz.


Kocaeli Otel Temizliği: Sanayi şehri olan Kocaeli’de otel sayısı her geçen gün artmaktadır. Kocaeli temizlik firması ÇALIK GRUP Temizlik Şirketi olarak otel temizliğinde kullandığımız özel yöntemlerle odalarda hijyen sağlıyoruz.


Kocaeli Okul Temizliği: Devamlı okul temizliğinde önceliğimiz öğrencilerin temiz ve hijyenik ortamlarda eğitim almalarıdır. Sınıfların, koridorların ve tuvaletlerin devamlı temiz olması gerekmektedir.

Kocaeli Alışveriş Merkezi Temizliği: İstanbul temizlik şirketleri AVM temizliğinde zemin, merdivenleri ve tuvaletler her saat başı kontrol edilerek temizlenir. Bahçelievler temizlik şirketi, ziyaretçilerin temiz bir ortamda alışveriş yapmaları sağlanır.


Kocaeli Villa Temizliği: Villa temizliğinde önceliğimiz değerli eşyalarınızın temizliğinde gösterdiğimiz titizliktir. Kocaeli villa temizliği ve Kartepe villa temizliği uzman personellerimiz ve hizmet yöntemlerimizle ilgili bizi arayabilirsiniz.

Kocaeli Zemin Temizliği: Binicili, itmeli veya elle kullanılan zemin temizleme makineleriyle her türlü zemin için Gebze, Derince, Dilovası, Darıca ve Çayırova uygun temizlik işlemi yapmaktayız. Kullandığımız özel kimyasallar ile kirli alanları temizlemekteyiz.


* İzmit, Derince, Gebze, Körfez, Başiskele, Kartepe, Gölcük, Kandıra, Karamürsel, Darıca, Dilovası, Çayırova ileçelerine hizmet vermekteyiz.


Çalık Grup Sosyal Hizmetler ailesi olarak; 

Kendisine özgün yaklaşımları ile müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan, temizlik hizmetleri konusunda uzmanlaşmış yönetici kadrosu, sürekli eğitim verilen hizmet personeli ile İhtiyaç duyduğunuz; konusunda yeterli bilgi ve eğitime sahip tesis yöneticileri, teknik personel, vasıflı veya vasıfsız elemanlar, bahçıvan, kurye, ofis boy, servis personeli, bulaşıkçı, barmen, şoför, iş ve ev temizliği elemanları temin etmek gibi sosyal hizmet ve destek personellerini temin etmek, istenildiği taktirde işletmedeki tüm personeli kendi bünyesinde istihdam ederek, müşterilerine “ DIŞ KAYNAKLI” hizmet vermek, insan kaynakları hizmetinin kolaylaştırılmasını ve maliyetin düşürülmesini sağlamaktır.


BİNA BAKIMI,

BORDROLAMA,

CAMİ MESCİT TEMİZLİĞİ,

DIŞ CEPHE TEMİZLİĞİ,

EV TEMİZLİĞİ,

FABRİKA VE İŞ YERİ TEMİZLİĞİ,

GENEL TEMİZLİK,

HALI YIKAMA,

İBADETHANE TEMİZLİĞİ,

İNŞAAT SONRASI TEMİZLİK,

KOLTUK YIKAMA,

KRİSTALİZE CİLA BAKIMI,

OFİS TEMİZLİĞİ,

OKUL TEMİZLİĞİ,

PERİYODİK TEMİZLİK,

PERSONEL TEMİNİ,

PEYZAJ VE BAHÇIVAN TEMİNİ,

SÜT CİLA BAKIMI

VİLLA TEMİZLİĞİ,

YAT VE GEMİ TEMİZLİĞİ,


Copyright © 2023. ÇALIK GRUP Her Hakkı Saklıdır.


Yükleniyor...